Aktualno

Nastop na festivalu »Igraj se z mano«

Datum objave:

01.06.2026

Stanovalci in zaposleni stanovanjske skupine Šmarje-Sap smo se letos udeležili mednarodnega festivala »Igraj se z mano«, ki je že 20. leto zapored potekal v organizaciji Društva za kulturo inkluzije in Centra Janeza Levca. Festival spodbuja enakost, sprejemanje in vključevanje ter v mestnih središčih po Sloveniji povezuje ljudi vseh generacij.

Po desetih letih vaj in nastopanja smo se predstavili na velikem odru na Kongresnem trgu v Ljubljani. Kot prvi nastopajoči v programu smo predstavili naše društvo in zaigrali gledališko igro »Gremo na morje!«.

Občinstvo nas je odlično sprejelo, posebno veseli pa smo bili podpore stanovalcev in zaposlenih iz drugih hiš našega društva, ki so nas prišli spodbujat. Zahvala gre tudi našima prostovoljkama in mentoricama, Mariji Zaman in Nataliji Nose, brez katerih nastop ne bi bil mogoč.

Na festivalu smo doživeli nepozabno izkušnjo, stkali nova poznanstva in se za trenutek počutili kot prave igralske zvezde.

Deli ta prispevek na socialnih omrežjih